Nechcete investovat do nové serverové a počítačové infrastruktury?

  Pokud máte zastaralou serverovou infrastrukturu a uživatelské počítače již taky nepatří k nejvýkonnějším, ale potřebujete pro chod firmy rychle sdílet data a využívat bezproblémově síťové aplikace, je tady možnost přenést všechny potřebné firemní data a aplikace do bezpečného, vysoce výkonného, privátního cloudu. Investovat nic nemusíte, platíte měsíčně pouze za ty softwarové licence a výkon serverové infrastruktury, který využijete.

Potřebujete mít přístupné firemní data na cestách, z poboček nebo z domova?

  Obchodníci a management na cestách, externí pracovníci, zaměstnanci všech poboček nebo zaměstnanci s pružnou pracovní dobou při práci z domova můžou plnohodnotně přistupovat k firemním datům a aplikacím odkudkoliv a kdykoliv. Získáváte tak větší flexibilitu a efektivitu pracovních výkonů. Řešení je ideální jak pro malé firmy, tak i pro větší společnosti.

Nemáte možnost nebo nechcete zřizovat zabezpečené prostory pro serverovou infrastrukturu?

  Pro využívání služby nepotřebujete mít žádnou serverovou infrastrukturu umístěnou ve svých firemních prostorech. Šetříte tak náklady na prostor, zabezpečení místnosti, a především šetříte náklady na elektrickou energii, kterou spotřebuje infrastruktura a případně systém klimatizace. Rovněž nemusíte zvyšovat náklady na zřízení kvalitnější internetové konektivity.

Další výhody služby Virtuální kancelář 

  • Smluvně garantovaná dostupnost, dle smlouvy SLA
  • Zabezpečený přístup SSL
  • Garantovaná záloha dat
  • Platíte měsíčně pouze za to, co opravdu využíváte
  • Správa serverů zdarma
  • Bez dlouhodobých smluvních závazků
  • 60 dnů testování zdarma
Pro více informací nebo objednávku služeb nás kontaktujte